FACEBOOK REKLAMA

Facebook reklama je nejefektivnější nástroj pro výkonostní reklamu na sociálních sítích. Je to levný a skvělý nástroj především pro obsahovou reklamu. Propracovaný algoritmus Facebooku umožňuje zacílit vaši reklamy mnoha způsoby, které jsou omezené jen výší rozpočtu, který do facebooku investujete. Dejte proto Facebooku větší důvěru, výsledky vás mile překvapí.

Facebook a Instagram považuji za nejlepší nástroje pro práci s vizuálním obsahem. Proto je důležité vytvářet kvalitní obsah, který prezentuje příběh vaší firmy a konkrétních produktů. Oproti ostatním PPC systémům má Facebook výhodu ve způsobu zobrazování reklam, propagovaný vizuál se zařadí mezi běžné příspěvky v newsfeedu a působí tak přirozeně.

Ke správě vaší Facebook propagace používám rozhraní Facebook Business Manager, díky kterému mohu cílit reklamu na Facebook, Instagram, Messenger a prostředí Audience Network (mobilní aplikace, mezi které patří TikTok). 

Při tvorbě Facebook kampaní postupuji strategicky a analyticky. Účel kampaní vždy přizpůsobím výši vašeho rozpočtu tak, aby byla propagace efektivní a zasáhla relevantní zákazníky, kteří mají skutečný zájem o váš produkt. Ziskovost vaší reklamy a návratnost investovaného rozpočtu je pro mě vždy na prvním místě.   

Máte zájem o profesionální nastavení Facebook reklamy?

0
0
without
https://urbimarketing.cz/wp-content/themes/maple/
https://urbimarketing.cz/
#b8b8b8
style1
default
Loading posts...
/data/web/virtuals/259352/virtual/www/domains/urbimarketing.cz/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
off
off