Google Ads

Google Ads patří v česku mezi nejefektivnější nástroje online reklamy, díky kterému získáte více nakupujících zákazníků pro váš produkt nebo služby. Za reklamu v Google Ads platíte až ve chvíli, kdy se návštěvník proklikne na váš web.

Pří správě PPC kampaní v Google Ads využívám nejmodernější strategie a osvědčené postupy. Založím vám celý účet, provedu hlubokou analýzu vyhledávacích dotazů, vytvořím vám výkonnostní kampaně a strukturované reklamní sestavy. Navrhnu vám tonalitu textových reklam a grafické bannery nechám vytvořit profesionálními grafiky, s kterými dlouhodobě spolupracuji. Díky reklamě v Google Ads jsem schopný také skvěle využít vaše produktová či brandová videa.

Výkonnost Google Ads se z části odvíjí i od relevantnosti ostatních zdrojů návštěvnosti na vašem webu. Placené a neplacené zdroje mají přímý vliv na výkon remarketingových kampaní. Všechny reklamní kanály, které využíváte, by se proto měly dynamicky doplňovat a mířit ke společným cílům jako je ziskovost, dlouhodobé budování vaší značky a koncepční práce se spokojenými zákazníky.

Máte zájem o profesionální nastavení PPC kampaní v Google Ads?

0
0
without
https://urbimarketing.cz/wp-content/themes/maple/
https://urbimarketing.cz/
#b8b8b8
style1
default
Loading posts...
/data/web/virtuals/259352/virtual/www/domains/urbimarketing.cz/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off